Drzwi tarasowe SLIDE

Drzwi tarasowe przesuwne, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę. Stabilność i możliwość tworzenia dużych konstrukcji oferuje szeroki zakres zastosowania. Minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu.

Jest to autorskie okno, w linii profilu wykorzystujące formę zbliżoną do geometrycznego modelu kwadratu, bez zaokrągleń. Wizualnej lekkości dodają mu obniżone o 10 mm profile (w stosunku do okna Koncept Evo). Ich konstrukcja przekłada się również na ekologiczny charakter wyrobu. Dzięki zwiększonej powierzchni szyby dostarcza on bowiem więcej światła, znakomicie dogrzewając pomieszczenia naturalną energią słoneczną. Co istotne, okno można poddać niemal w 100 proc. recyklingowi.


KOMFORT DESIGN
Dbamy o wygodę użytkowania. Innowacyjny mechanizm zamykania drzwi przesuwnych pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Stawiamy na estetykę. Cieńsza rama i większe przeszklenia sprawiają, że drzwi są wizualnie lżejsze, a pomieszczenie zyskuje charakter.
ŚWIATŁO NOWOCZESNOŚĆ
Lubimy jasne pomieszczenia. Minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. . Idziemy z duchem czasu. Stabilność i możliwość tworzenia dużych konstrukcji oferuje szeroki zakres zastosowania i pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz pomieszczenia – otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydła.
Notatnik podręczny