Brama z bocznym napędem

Brama segmentowa NOVOFERM z napedem bocznym NovoPort ®

Jeśli masz mało miejsca w garażu lub potrzebujesz wygospodarować miejsce na rowery lub sprzęt narciarski, możesz zastosować bramę garażową NOVOFERM z bocznym napędem NovoPort ®.

Napęd NovoPort ® jest zintegrowany bezpośrednio z boczną prowadnicą bramy, dlatego nie zajmuje miejsca w obszarze nadproża . W garażach z wysokimi stropami, nie ma konieczności wykonywania specjalnych konstrukcji podwieszanych aby zamontować napęd, a przestrzeń tą można wykorzystać do przechowywania.

Przy zastosowaniu  bocznego napędu nie ma potrzeby demontowania lub obchodzenia elementów oświetlenia, podciągów lub rur spustowych. Napędy szynowe wymagaja dodatkowego miejsca na konstrukcję prowadnic bramy (ok. 30-40 cm ), napęd NovoPort ® pasuje bez żadnych przeróbek!

Napęd boczny najlepiej sprawdza się w bramach do szerokości 3m. Panel sterowania można zamontować na bocznej lub frontowej ścianie garażu, na optymalnej dla Ciebie wysokości. Nie zabiera wiele miejsca szczególnie dobrze spprawdza się w remontowanych garażach, także w tych, w których nie ma sieci elektrycznej na suficie oraz w

których potrzebne jest pozostawienie swobodnego dostępu do wyłazu stropu. 

Zobacz jak to działa!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=xBq0ws2pv58

Notatnik podręczny